Новини

2017.11.06 14:25

Методику формування мережі первинної медицини будемо розробляти разом з громадами, - Геннадій Зубко

Мінрегіон разом із МОЗ та органами місцевого самоврядування мають визначити дієву методику формування мережі якісної і доступної первинної медицини. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Форуму місцевого самоврядування в Асоціації міст України.

Він зазначив, що дієва методика щодо формування, утримання і експлуатації відповідної інфраструктури на місцях визначатиме ефективність і якість наданих медичних послуг жителям громад.

«Аби забезпечити належну якість послуги, маємо разом із громадами опрацювати увесь комплекс супутніх питань. Не можемо дозволити собі спочатку збудувати центр медико-санітарної допомоги, чи амбулаторію, а потім думати, як забезпечити його пацієнтами. Адже в Україні є гірські території, є густо заселені і є малочислені райони, в кожного своя специфіка. Відтак обрахована дієва методика дозволить забезпечити усі громади первинними медичними послугами належної якості», — зауважив Геннадій Зубко.

13черв

Сімейні лікарі Одещини вивчали особливості...

12 червня відбувся перший тренінг у рамках проекту «Майстерня успішного лікаря», який організували Одеський Центр...

04черв

Як укласти договір з НСЗУ: вийшов новий номер...

У сьомому номері національної медичної стіннівки від МОЗу: як заклади будуть укладати договори з Національною службою...

31трав

Глава Уряду про реформу сільської медицини:...

Уряд доволі активно просунувся в реформуванні сільської медицини, і зараз важливо спільно з місцевою владою...

дізнавайтесь новини першими. долучайтесь до нашої facebook спільноти